No zależy od podejścia. Baty od Legii, phhh, przeżyje

Natomiast zmiennicy zapierdzielaliby z motorkami w dupach wiedząc że walczą o kontrakty więc wcale nie jest powiedziane że Legia miałaby łatwiej. A my (albo raczej sztab szkoleniowy) dzięki temu moglibyśmy zobaczyć / utwierdzić się w przekonaniu kogo zostawić, kto dobrze rokuje a z kim trzeba się pożegnać.
To właśnie w podstawowym składzie mogą pojawić się takie myśli że eee, po co będę biegł po tą piłkę, jeszcze kontuzji się gdzieś nabawie. Trzeba korzystać z tego że mamy już jasną sytuacją i zrobić przegląd wojsk
