Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.05.2011, 23:26
No zależy od podejścia. Baty od Legii, phhh, przeżyje Natomiast zmiennicy zapierdzielaliby z motorkami w dupach wiedząc że walczą o kontrakty więc wcale nie jest powiedziane że Legia miałaby łatwiej. A my (albo raczej sztab szkoleniowy) dzięki temu moglibyśmy zobaczyć / utwierdzić się w przekonaniu kogo zostawić, kto dobrze rokuje a z kim trzeba się pożegnać.

To właśnie w podstawowym składzie mogą pojawić się takie myśli że eee, po co będę biegł po tą piłkę, jeszcze kontuzji się gdzieś nabawie. Trzeba korzystać z tego że mamy już jasną sytuacją i zrobić przegląd wojsk
Odpowiedz cytując