Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44396
Stary 15.05.2011, 23:25
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Hmm. Uważasz ludzi pracujących w tym klubie za idiotów? Po co mieliby sprowadzać lewego pomocnika w przypadku gdy większe problemy mamy na innych pozycjach? Spodziewałbym się 4 transferów, w tym 3 do obrony.
Czy możesz Mocium panie nie wyzywać ludzi myślących inaczej od Ciebie od idiotów? Bo z tego co piszesz tak wynika. Problemy kadrowe mamy praktycznie na każdej pozycji, może poza bramkarzem, defensywnym pomocnikiem i rozgrywającym. Zdaje sobie sprawę, że obrona wymaga wzmocnienia, choć przeczą temu trzy ostatnie mecze w których przeciwnicy praktycznie nie oddali groźniejszego strzału na nasza bramkę!! Aczkolwiek nie uważam, by zakup uniwersalnego skrzydłowego potrafiącego wygrać pojedynek biegowy po czym CELNIE dośrodkować był mniej ważny. Z całym szacunkiem do Kirma który strzela sporo bramek, to wolałbym takiego Kosowskiego na skrzydle , co ciągnie grę i celniej dośrodkowuje. Kirm miewa przestoje , a nie ma go kompletnie kim zastąpić. Drugi napastnik jest równie ważny, niekoniecznie wysoki i potrafiący grać głową Jakiś szybki lis pola karnego byłby idealny.
Odpowiedz cytując