|
no i bardzo mądre rozumowanie Prezesa, Dyrektora sportowego i samego trenera.
Pamiętacie może jak przed paroma latami NHL zawiesił swoją działalność bodaj na sezon, czy nawet 2 ?
Bo zawodnicy żądali takich kosmitnyczh pieniędzy, że klubów nie było ich na to stać.
Podobna sytuacja jest u nas w rodzimej piłce. Nasze przeceniają swoje umiejętności i chcą jakieś horendalne zarobki otrzymywać. Dlatego śmieszy mnie gadanie malkonentów z C+ czy Steca z GW że Wisła nie jest Polskim klubem, że sami obco grają.
Szczerze ? Dla mnie taki skład jak jest teraz jest spoko. Na prawdę, 3-4 polaków w pierwszej 11 mi wystarcza.
Granica jest taka - by nie było drugiej Pogonii Szczecin i tyle.
|