Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11020
Stary 15.05.2011, 23:24
no i bardzo mądre rozumowanie Prezesa, Dyrektora sportowego i samego trenera.

Pamiętacie może jak przed paroma latami NHL zawiesił swoją działalność bodaj na sezon, czy nawet 2 ?
Bo zawodnicy żądali takich kosmitnyczh pieniędzy, że klubów nie było ich na to stać.

Podobna sytuacja jest u nas w rodzimej piłce. Nasze przeceniają swoje umiejętności i chcą jakieś horendalne zarobki otrzymywać. Dlatego śmieszy mnie gadanie malkonentów z C+ czy Steca z GW że Wisła nie jest Polskim klubem, że sami obco grają.

Szczerze ? Dla mnie taki skład jak jest teraz jest spoko. Na prawdę, 3-4 polaków w pierwszej 11 mi wystarcza.

Granica jest taka - by nie było drugiej Pogonii Szczecin i tyle.
Odpowiedz cytując