Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5618
Stary 15.05.2011, 23:00
marek2a napisał(a):Wyświetl post
a pomysł z przejazdem drużyny przez miasto otwartym autobusem jest super, może by tak u nas o tym pomyśleć?
A to przepraszam, czym jak nie otwartym autobusem jeździli ostatnie ze 4 razy?!
wróć, raz jechali jakos zwykłym ... ale ostatnie 2 fety otwarty, piętrowy. brytyjski.
Odpowiedz cytując