marek2a napisał(a):

|
a pomysł z przejazdem drużyny przez miasto otwartym autobusem jest super, może by tak u nas o tym pomyśleć?
|
A to przepraszam, czym jak nie otwartym autobusem jeździli ostatnie ze 4 razy?!

wróć, raz jechali jakos zwykłym ... ale ostatnie 2 fety otwarty, piętrowy. brytyjski.