Wynik tego meczu będzie zależał przede wszystkim od nastawienia naszych grajków. Pokaże czy są minimalistami i czy zdobyty tytuł im wystarczył czy oprócz niego będą chcieli co zapowiadał po meczu trener Maaskant wygrać wszystko do końca. Oczywiście brak Wilka będzie dużym osłabieniem, ale teraz jest szansa, aby w 3 meczach dać szansę zagrać młodym. Moim zdaniem poza obroną, która musi w takim zestawieniu jak dzisiaj zagrać można wprowadzić kilka zmian. Za Wilka zagra zapewne Sivakov, a na zmienników wziąłbym najlepszą trójkę z ME. Przydało by się dobić Legię i wygrać z nimi 3 raz z rzędu
