Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.05.2011, 22:57
Wynik tego meczu będzie zależał przede wszystkim od nastawienia naszych grajków. Pokaże czy są minimalistami i czy zdobyty tytuł im wystarczył czy oprócz niego będą chcieli co zapowiadał po meczu trener Maaskant wygrać wszystko do końca. Oczywiście brak Wilka będzie dużym osłabieniem, ale teraz jest szansa, aby w 3 meczach dać szansę zagrać młodym. Moim zdaniem poza obroną, która musi w takim zestawieniu jak dzisiaj zagrać można wprowadzić kilka zmian. Za Wilka zagra zapewne Sivakov, a na zmienników wziąłbym najlepszą trójkę z ME. Przydało by się dobić Legię i wygrać z nimi 3 raz z rzędu
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując