Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11019
Stary 15.05.2011, 22:51
mówił o transferach, że 10 czerwca będzie jakaś lista piłkarzy, których będą chcieli sprowadzić, mówił o tym, że woli sprowadzić piłkarza zza granicy, bo polscy kopacze są przecenieni i żądają ogromnych pieniędzy, porównał Robaka z Genkovem - stwierdził, że woli Gienka bo to bardzo dobry napastnik i był znacznie tańszy niż Robak.
Odpowiedz cytując