KOMINEK napisał(a):

|
To jasne że przegramy odkąd pamiętam w mistrzowskich sezonach (nawet w tych z najtłustszych lat ) zawsze przegrywaliśmy w Warszawie.
|
Generalnie mnie to nie obchodzi ;-) Zdobyliśmy mistrzostwo w meczu z "Pasami" czyż może być coś piękniejszego? Jak dla mnie to chłopaki mogą pić do meczu z Polonią. Ten ostatni pasuje jednak wygrać by święto smakowało jeszcze lepiej ;D Fajnie jakby z Zagłębiem i Legią wybiegli ci, co nie dostawali zbyt wiele szans: Garguła, Rios, Jovanić, może któryś z chłopaków z ME. Z chęcią bym też zobaczył Boguskiego choć na 10-15 minut.