Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
żuraw_9
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: district StS
Offline
#
7
15.05.2011, 22:05
Nie zagra za kartki Czarek Wilk - to wielkie osłabienie.
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,i nad Krakowem zaświeci znów.O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem."
żuraw_9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do żuraw_9
Znajdź inne posty napisane przez żuraw_9