Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.05.2011, 22:01
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
To jasne że przegramy odkąd pamiętam w mistrzowskich sezonach (nawet w tych z najtłustszych lat ) zawsze przegrywaliśmy w Warszawie.
A jak było zwycięstwo, to albo wtedy było za późno, albo też było to cichutkie 3-0.

Ostatnie zwycięstwo na Łazienkowskiej w sezonie mistrzowskim to wygrana z Nawałką na ławce. Jeśli się pomyliłem, corigerette. 2001, kupa czasu.
Odpowiedz cytując