Były problemy z logowaniem ale już się wyjaśniło.
Bramka z dzisiejszego meczu w HD w formacie MKV (rozdzielczość 1280x720)
Podziękowania dla FraMat za wcześniejszą pomoc w wstawieniu pliku.
KLIK
Ostatnio edytowane przez Jackes : 15.05.2011 o godz. 22:00.
|