Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.05.2011, 21:47. [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Mistrzostwo Polski - cel numer jeden w tym sezonie został już przez nas osiągnięty. Euforia po derbach wciąż nam towarzyszy, nie zapominajmy jednak o prestiżowym spotkaniu z Legią na Łazienkowskiej, które odbędzie się w najbliższy weekend. Co waszym zdaniem jest do poprawienia, jaką przewidujecie taktykę na sobotnią grę? Zapraszam do dyskusji!
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 16.05.2011 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując