Mistrzostwo Polski - cel numer jeden w tym sezonie został już przez nas osiągnięty. Euforia po derbach wciąż nam towarzyszy, nie zapominajmy jednak o prestiżowym spotkaniu z Legią na Łazienkowskiej, które odbędzie się w najbliższy weekend. Co waszym zdaniem jest do poprawienia, jaką przewidujecie taktykę na sobotnią grę? Zapraszam do dyskusji!
