wislak93 napisał(a):

Rzeczywiście przesadził ale takich sytuacji w trakcie sezonu jest więcej i ciekawi mnie dlaczego tylko wtedy kiedy to dotyczy piłkarza Wisły eksperci z programu Liga+Ekstra biorą to dokładnie pod lupę i nagłaśniają całą sprawę wnioskując o surową karę a kiedy to dotyczy zawodników innych drużyn nikt nie zwraca na to uwagi . Podobnie było w przypadku przypadkowego nadepnięcia Chaveza gdzie zrobiono z niego największego brutala a w trakcie sezonu była masa ostrzejszych wejść gdzie bardziej należała się kara. Również kiedyś Glik nazwał naszego Marcelo podobnie jak Mały Saidiego ( nie będę cytował tego nawet ) i jakoś nikt tym się nie zajął !!! Nikt tego nie nagłośnił , w ogóle mało kogokolwiek to interesowało a teraz kiedy Mały rzucił kilka epitetów rasistowskich to nagle wszyscy robią wielki szum i chcą ukarania Małeckiego a najlepiej gdyby go dożywotnio zdyskwalifikowali wtedy to eksperci z Canal + byliby usatysfakcjonowani . Oczywiście nie usprawiedliwiam zachowania Małeckiego które było skandaliczne i jakąś kare powinien ponieść - finansową plus przeprosiny ale nic więcej . A jeśli ktoś chce większej kary , np. zawieszenia to w ten sposób powinni być karani wszyscy Ci którzy dopuszczą się takich słów pod adresem rywala a nie tylko Ci których wskażą panowie z programu Liga+Ekstra oraz komentatorzy z tej samej stacji którzy o obiektywności nie mają pojęcia ! Takich przypadków wcześniej było więcej , może nie było ich tak strasznie dużo ( no i dobrze ) ale z pewnością były i skoro wtedy nie było poważniejszych kar to teraz również nie powinno być . Jakaś sprawiedliwość w końcu musi być!!!