Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
12801
15.05.2011, 21:36
Po co dawać grać Mateuszowi Kowalskiemu skoro w przyszłym sezonie nie zagra prawdopodobnie u nas? Lepiej wystawić kogoś z młodej Wisły
rendkamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rendkamp
Znajdź inne posty napisane przez rendkamp