MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!
Coz pisac ,gra nie byla wspaniala ale liczy sie to co w siatce i wynik.Choc z samych sytuacjii powinnismy wygrac wyzej
Los daje i odbiera,rok temu glowa Jopa pozbawila nas Mistrzostwa ,dzis glowa Meliksona nam je dała
zycie pisze piekne scenariusze
