Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12800
Stary 15.05.2011, 21:30
Bunoza jest dobry, przyszłościowy. Tylko wypadł ze składu przez kontuzje którą cały czas leczy, dokładniej złamanie nogi. Boguś jeszcze zabłyśnie. Branco do wyrzucenia, a Kowalski niech zagra sobie na środku obrony.
Odpowiedz cytując