Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 15.05.2011, 21:13
Wielkie podziękowania za tego Mistrza - dla Cupiała i ludzi ,który wreszcie zatrudnił. Wreszcie do Wisły przyszli twórcy. Mistrz , Mistrz !!! Nasz TS !!!
Odpowiedz cytując