Warto dodać jeszcze jedno.
Mistrzem zostaliśmy w sezonie, w którym pierwszy raz za mojego świadomego życia (całkiem młody jeszcze jestem

) śpiewaliśmy na R22 - "Nigdy nie spadnie, Wisełka nigdy nie spadnie"
Jakbym pisał głupoty to sorry %% coraz bardziej biorą górę
