Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 15.05.2011, 20:43
Z Facebooka Marcelo:

Marcelo napisał(a):
congratulations wisla krakow , for win the championship !!!!!!
Powinniśmy na meczu z Polonią pozdrowić Marcelo tak jak dziś Kubę

W razie jak by ktoś go szukał - klik
Odpowiedz cytując