Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 15.05.2011, 20:35
To jeszcze lepiej. Wisła zagrana 20% umiejętności.
I taka będzie prawda. Chyba że Wisła kopając od niechcenia po paru szampanach coś wcisną w bramkę Legii. Jedno jest pewne, w takiej sytuacji wygrana Wisły będzie czymś w chu.. w stydliwym dla Legii.
Ostatnio edytowane przez CH. : 15.05.2011 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując