Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
ziomekprg
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
9819
15.05.2011, 20:16
Panowie trzymajcie kciuki
Ostatni mecz na kuponie.
New York - Chivas
Jutro rano dowiem sie czy jestem na plusie , czy standardowo minus
ziomekprg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziomekprg
Znajdź inne posty napisane przez ziomekprg