Temat
:
[27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45
Wyświetl pojedynczy post
Ruuudy
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
300
15.05.2011, 19:57
Mistrz jak najbardziej zasłużony po naprawdę dobrym meczu
. Oby w każdym następnym spotkaniu Wiślacy grali z takim samym zaangażowaniem co w pierwszej połowie z Żydkami
Ruuudy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ruuudy
Znajdź inne posty napisane przez Ruuudy