Wyświetl pojedynczy post
Ruuudy
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 15.05.2011, 19:57
Mistrz jak najbardziej zasłużony po naprawdę dobrym meczu . Oby w każdym następnym spotkaniu Wiślacy grali z takim samym zaangażowaniem co w pierwszej połowie z Żydkami
Odpowiedz cytując