|
Maaskant nie przemebluje aż tak składu przecież,mecz jak już ktoś podkreślił jest z Legią o prestiż,a nie z Bytomiem o kilo buraków.
Obrona bez zmian,pomoc za Wilka Garguła (Jirsak) i za Sobola Sivakow co najwyzej.
Ewentualnie ultra ofensywnie Garguła-Jirsak co na pozlepianą w panice obrone Legii mogłoby wypalic.
|