Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12796
Stary 15.05.2011, 19:52
Maaskant nie przemebluje aż tak składu przecież,mecz jak już ktoś podkreślił jest z Legią o prestiż,a nie z Bytomiem o kilo buraków.
Obrona bez zmian,pomoc za Wilka Garguła (Jirsak) i za Sobola Sivakow co najwyzej.
Ewentualnie ultra ofensywnie Garguła-Jirsak co na pozlepianą w panice obrone Legii mogłoby wypalic.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując