Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12795
Stary 15.05.2011, 19:46
Jirsak jest podstawowym zawodnikiem i może teraz spokojnie zagrać, zresztą Wilk grać nie będzie za kartki. Garguła może zagrać za Sobolewskiego. Albo zamiast jednego z nich zagra Sivakow.

Jeśli miałby grać ktoś za Genkova, to te trzy następne mecze powinien zagrać Rios. Nigdy nie miał rzeczywiście okazji pokazać co potrafi i pewnie mu podziękujemy, ale lepiej teraz go sprawdzić, niż za 5 lat przeczytać, że w Arsenalu gra piłkarz, na którym nie poznali się w Wiśle (przykładowo).
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując