Wg stewarda; to sa takie szale które sa zabronione. Wg ochrony do której imć steward odsyła to nic nie wiadomo. A wg jakiś pałkrzy to są takie szale co im nie pasują. Więc dlatego mądra gadka zbija ich z tropu i można wchodzić

To jest Kafka w czystej postaci. SKWK niech wyśle do tego ciecia Wilczka zapytanie jakie szale sa zabronione bo dla mnie to jawna kpina. I pytanie po co mi dowód osobisty jak mam karnet na karcie kibica wydawanej przez klub na której to jest PESEL, imię i nazwisko i zdjęcie(czyli to jest ....a ID pozwalające wejść na stadion, nie

?). Powtarzam---SKWK musi to wyjaśnić bo to jest nic innego jak oczekiwanie na potwierdzenie potwierdzenia.