flamengista napisał(a):

|
Nie no bez przesady. Mecz niby o pietruchę ("o prestiż"), ale to nie powód by oddawać go walkowerem. Szczególnie że Śląsk i Lechia grają o puchary.
|
A w czym im Legia może przeszkodzić?
Ja zagrałbym takim samym składem. Jedynie wcześniej wprowadził Riosa. Np. w 60 min. Za Wilka Jirsak.