Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12792
Stary 15.05.2011, 19:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie no bez przesady. Mecz niby o pietruchę ("o prestiż"), ale to nie powód by oddawać go walkowerem. Szczególnie że Śląsk i Lechia grają o puchary.
A w czym im Legia może przeszkodzić?

Ja zagrałbym takim samym składem. Jedynie wcześniej wprowadził Riosa. Np. w 60 min. Za Wilka Jirsak.
Odpowiedz cytując