Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3474
Stary 15.05.2011, 19:17
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Szybko i na temat: zawijali dzisiaj ludzi pod stadionem za rzucenie peta i za przeklinanie. A na bramie brali szale w depozyt. Jako, ze jestem prawnikiem to szybka reakcja i nakaz wskazania punktu w regulaminie ktory rzekomo pozwala decydowac jaki szal wchodzi a jaki nie pomogl kilku ludzilm.Ale za chwile znowu bylo to samo. MNIE TO ....A NIE PASUJE! A TOBIE FLAMENGISTA
Wy przynajmniej macie depozyt, u nas trzeba pod płotem zostawić(na własną odpowiedzialność oczywiście). Co do treści zakazanych to u nas szale: Better Dead Than Red z przekreślonym sierpem i młotem nie wchodzą, gdyż uwaga bo będzie hit: propagują komunizm Na głupote niestety lekarstwa jeszcze nie wymyślili.
Odpowiedz cytując