Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 15.05.2011, 19:16
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Z żydowskiego forum:
"a Melikson ech.. żyd żydowi żydem"

buahahhahahah, sorry nie mogłem, musiałem to podbić.

ŻYD ŻYDOWI ŻYDEM mega.


a co do samego meczu to podziękowania dla paru gości ( tych z gatunku większych ) za uciszanie tych, którzy między 35 a 45 chcieli śpiewać.

No i dla gniazdowego i całego G, za to, że nie było JŻS i ' gola gola gola.... '. Mnie aż nęciło, no ale wszystko rozumiem, oby nie zamknęli nam stadionu na mecz z ksp.

pzdr
Odpowiedz cytując