LanceTS napisał(a):

Z żydowskiego forum:
"a Melikson ech.. żyd żydowi żydem"
|
buahahhahahah, sorry nie mogłem, musiałem to podbić.
ŻYD ŻYDOWI ŻYDEM

mega.
a co do samego meczu to podziękowania dla paru gości ( tych z gatunku większych ) za uciszanie tych, którzy między 35 a 45 chcieli śpiewać.
No i dla gniazdowego i całego G, za to, że nie było JŻS i ' gola gola gola.... '. Mnie aż nęciło, no ale wszystko rozumiem, oby nie zamknęli nam stadionu na mecz z ksp.
pzdr