Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3471
Stary 15.05.2011, 19:11
flamengista ilu znasz kibicow Legii?
Jak dobrze znasz tych ktorzy w Gdansku powiesili transparent?
Jesli zero i wcale to prosilbym abys sie na te tematy nie wypowiadal.
Ja znam kilku kibicow Legii i sa to ludzie ktorzy dla PW robia wiele na co dzien, np. przez wolontariat albo organizujac wycieczki szlakiem powstancow. To jest tak jak napisala Ela, to miasto zyje powstaniem.
Tymczasem wypowiadasz sie na temat o ktorym nie masz zieloneggo pojecia, dowiedz sie wiecej albo daj sobie spokoj.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 15.05.2011 o godz. 19:16.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując