|
Gratuluję wam zdobycia kolejnego MISTRZA POLSKI!
Tytuł numer 13 ale jakże szczęśliwy.
W tym sezonie w pełni zasłużyliście na ten tytuł.
Wszystkiego dobrego z Warszawy.
Reprezentujcie godnie naszą Ojczyznę na arenie międzynarodowej.
Życzę awansu do LIGI MISTRZÓW!
Trzymajcie się wszyscy zdrowo.
Krzysztof Grabski z Warszawy.
Kibic Legii Warszawa.
|