Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21939
Stary 15.05.2011, 19:11
jumson napisał(a):Wyświetl post
Po prostu skasowany(lub w innym miejscu) jest plik exe.. I ze skrótu nie może dojść do niego. Przenosiłeś gdzieś ,coś ? Kasowałeś ? Ktoś się komputerem bawił ? Jeśli nie to możesz wejść na konto administratora. Robisz to tak, na tym niebieskim ekranie logowania naciskasz dwa razy wielką trójcę - alt,control,delete. Tam masz nazwę użytkownika i wpisujesz administrator i enter . I sprawdź czy tak działa. Ale chyba najprostszym wyjściem będzie nainstalowanie jeszcze raz programu na ten poprzedni.

P.S. Ten sposób z administratorem jest jednym z najprostszych sposobów złamania hasła i wejścia do komputera. Wiele osób przy koncie administratora nie ma żadnego hasła (myśląc, że takie coś nie istnieję.). Oczywiście niezdalnego.
Okazało się, że Kaspersky stwierdził (przy moim niedopatrzeniu), że aplikacja aqq.exe jest niegodna zaufania.

wszystko działa, obyło się bez rękoczynów.
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując