jumson napisał(a):

Po prostu skasowany(lub w innym miejscu) jest plik exe.. I ze skrótu nie może dojść do niego. Przenosiłeś gdzieś ,coś ? Kasowałeś ? Ktoś się komputerem bawił ? Jeśli nie to możesz wejść na konto administratora. Robisz to tak, na tym niebieskim ekranie logowania naciskasz dwa razy wielką trójcę - alt,control,delete. Tam masz nazwę użytkownika i wpisujesz administrator i enter . I sprawdź czy tak działa. Ale chyba najprostszym wyjściem będzie nainstalowanie jeszcze raz programu na ten poprzedni.
P.S. Ten sposób z administratorem jest jednym z najprostszych sposobów złamania hasła i wejścia do komputera. Wiele osób przy koncie administratora nie ma żadnego hasła (myśląc, że takie coś nie istnieję.). Oczywiście niezdalnego.
|
Okazało się, że Kaspersky stwierdził (przy moim niedopatrzeniu), że aplikacja aqq.exe jest niegodna zaufania.
wszystko działa, obyło się bez rękoczynów.