Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21937
Stary 15.05.2011, 19:03
Czy oficjalna strona Wisły jest tak przeciążona że zdjęcia z szatni tak długo "wchodzą" czy to ja mam jakieś problemy z kompem ? Jak u Was z tymi zdjęciami?


murray napisał(a):Wyświetl post
U mnie też to długo idzie.
No ale, co się dziwić. Galeria, na którą czekano od dwóch lat.
Co prawda, to prawda
Powód: MISTRZ MISTRZ NAS TeeS :)
Ostatnio edytowane przez przemo : 15.05.2011 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując