Czy oficjalna strona Wisły jest tak przeciążona że zdjęcia z szatni tak długo "wchodzą" czy to ja mam jakieś problemy z kompem ? Jak u Was z tymi zdjęciami?
murray napisał(a):

U mnie też to długo idzie.
No ale, co się dziwić. Galeria, na którą czekano od dwóch lat.
|
Co prawda, to prawda
