Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3468
Stary 15.05.2011, 19:01
Szybko i na temat: zawijali dzisiaj ludzi pod stadionem za rzucenie peta i za przeklinanie. A na bramie brali szale w depozyt. Jako, ze jestem prawnikiem to szybka reakcja i nakaz wskazania punktu w regulaminie ktory rzekomo pozwala decydowac jaki szal wchodzi a jaki nie pomogl kilku ludzilm.Ale za chwile znowu bylo to samo. MNIE TO ....A NIE PASUJE! A TOBIE FLAMENGISTA
Powód: zmień ustawienia klawiatury!!! z/y
Ostatnio edytowane przez flamengista : 15.05.2011 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując