Szybko i na temat: zawijali dzisiaj ludzi pod stadionem za rzucenie peta i za przeklinanie. A na bramie brali szale w depozyt. Jako, ze jestem prawnikiem to szybka reakcja i nakaz wskazania punktu w regulaminie ktory rzekomo pozwala decydowac jaki szal wchodzi a jaki nie pomogl kilku ludzilm.Ale za chwile znowu bylo to samo. MNIE TO ....A NIE PASUJE! A TOBIE FLAMENGISTA

