Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44386
Stary 15.05.2011, 18:52
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zostawił Boukhariego jako taką maskotkę, np. awansowałbym go na smoka wawelskiego !
Wzmocnienia są potrzebne i to bardzo duże, wygraliśmy tą ligę troszkę dzięki szczęsciu, złej formie reszty.
Nie mamy niestety zespołu na LM trzeba to trzeźwo przyznać.
Nie zdobędziemy LM z Kirmem i niepewnym Genkovem, chociaż ostatnio pokazuje dobrą formę ale tak szczerze to do formy Pawła Brożka mu dużo brakuje, trzeba to jasno powiedzieć, Genkov jest solidny ale to nie jest napastnik na 20 bramek na sezon, no chyba ze nie pokazał jeszcze wszystkich swoich atutów.
Kirm pokazuje, że gdy drużyna dobrze gra to jego braki w grze 1 na 1 są zmarginalizowane, ale trzeba też przyznać że gdy on będzie grał na lewej stronie to LM nie będzie, potrzebni zawodnicy tacy jak Traore z Lechii zamiast niego.
Paljic też nic konkretnego nie pokazuje, tutaj musowo wzmocnienie.
Nie wiem jak z kasą ale musimy przyznać, że w lecie musimy wydać z 2-3 mln euro na transfery.
Chavez 600 tys. euro, Cikos 500 tys. euro = 1 mln euro na zawodników obecnych
i kolejne ok. 2 mln euro na nowych.
Otóż to panie. Kirm prezentuje się przeciętnie jako piłkarz, lecz zawsze wychodzi, że jest dobry jako kolektyw w drużynie. Owszem strzelił te 8 bramek w tym sezonie, ale w jakich sytuacjach? Czasami aż wręcz dostawia nogę. Wyobraźcie sobie takiego Małeckiego w pozycji Kirma i w tych sytuacjach strzeleckich co miał Kirm. Z pewnością byłoby to 15bramek, a nie 8. W reprezentacji Słowenii jak i w klubie gra na takim samym poziomie. U niego nie ma żadnej pewności, nie wiesz czy jak holuję tą piłkę to w zajebisty sposób objedzie zawodnika czy w beznadziejny ją straci. Nie zdziwiłbym się reakcja pomarańczowych gdyby sprowadzili klasowego lewego pomocnika w tym okienku transferowym, a Kirma usadzili na ławce.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując