Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
Od: 12.2010
Offline
#
44385
15.05.2011, 18:48
skoro odejdzie tylu zawodników to ładne środki z pensji zostaną zaoszczędzone, to też pozwala nam patrzeć z optymizmem na możliwość zakontraktowania free agents z wyższej półki za większą stawkę
luczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luczyk
Znajdź inne posty napisane przez luczyk