Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44385
Stary 15.05.2011, 18:48
skoro odejdzie tylu zawodników to ładne środki z pensji zostaną zaoszczędzone, to też pozwala nam patrzeć z optymizmem na możliwość zakontraktowania free agents z wyższej półki za większą stawkę
Odpowiedz cytując