Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12787
Stary 15.05.2011, 18:48
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Widzew po dzisiejszej wygranej ma jeszcze "realne" szanse na puchary Dobrze bo może coś chłopaki urwą ickom..

Co do meczu z Legia,to pauzuje na pewno Vrdoljak i chyba Borysiuk,tak ?
Dodając do tego kontuzje Astiza i Choto będzie niezły kabaret w defensywie.
Odpowiedz cytując