El'kabat napisał(a):

Widzew po dzisiejszej wygranej ma jeszcze "realne" szanse na puchary Dobrze bo może coś chłopaki urwą ickom..
Co do meczu z Legia,to pauzuje na pewno Vrdoljak i chyba Borysiuk,tak ?
|
Dodając do tego kontuzje Astiza i Choto będzie niezły kabaret w defensywie.