Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12785
Stary 15.05.2011, 18:36
Gratulacje za zdobycie tytułu Mistrza Polski

Najrówniej, najefektywniej i chyba, na tle reszty E-klasy, najładniej grała Wisła i zasłużenie zdobyła tytuł. Legia nie chciała, Lech nie umiał
Odpowiedz cytując