Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21936
Stary 15.05.2011, 18:29
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Mam problem z aqq. Dotychczas pracował bez zarzutu. Dziś natomiast wyskoczył mi taki błąd.

http://imageshack.us/f/855/problemzaqq.jpg/

Na laptopie wszystko działa, tylko na stacjonarnym problem występuje.

Z góry dzięki za pomoc!
Pozdro!
Po prostu skasowany(lub w innym miejscu) jest plik exe.. I ze skrótu nie może dojść do niego. Przenosiłeś gdzieś ,coś ? Kasowałeś ? Ktoś się komputerem bawił ? Jeśli nie to możesz wejść na konto administratora. Robisz to tak, na tym niebieskim ekranie logowania naciskasz dwa razy wielką trójcę - alt,control,delete. Tam masz nazwę użytkownika i wpisujesz administrator i enter . I sprawdź czy tak działa. Ale chyba najprostszym wyjściem będzie nainstalowanie jeszcze raz programu na ten poprzedni.

P.S. Ten sposób z administratorem jest jednym z najprostszych sposobów złamania hasła i wejścia do komputera. Wiele osób przy koncie administratora nie ma żadnego hasła (myśląc, że takie coś nie istnieję.). Oczywiście niezdalnego.
Odpowiedz cytując