Krzysiek napisał(a):

Mam problem z aqq. Dotychczas pracował bez zarzutu. Dziś natomiast wyskoczył mi taki błąd.
http://imageshack.us/f/855/problemzaqq.jpg/
Na laptopie wszystko działa, tylko na stacjonarnym problem występuje.
Z góry dzięki za pomoc!
Pozdro!
|
Po prostu skasowany(lub w innym miejscu) jest plik exe.. I ze skrótu nie może dojść do niego. Przenosiłeś gdzieś ,coś ? Kasowałeś ? Ktoś się komputerem bawił ? Jeśli nie to możesz wejść na konto administratora. Robisz to tak, na tym niebieskim ekranie logowania naciskasz dwa razy wielką trójcę - alt,control,delete. Tam masz nazwę użytkownika i wpisujesz administrator i enter . I sprawdź czy tak działa. Ale chyba najprostszym wyjściem będzie nainstalowanie jeszcze raz programu na ten poprzedni.
P.S. Ten sposób z administratorem jest jednym z najprostszych sposobów złamania hasła i wejścia do komputera.

Wiele osób przy koncie administratora nie ma żadnego hasła (myśląc, że takie coś nie istnieję.). Oczywiście niezdalnego.