Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KptAnt
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
5611
15.05.2011, 18:13
Paweł Brożek grając od 1. minuty strzela bramkę na 1:0 w meczu przeciwko Buyuksehir.
Powód: nazwa drużyny
Ostatnio edytowane przez KptAnt : 15.05.2011 o godz. 18:14.
KptAnt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KptAnt
Znajdź inne posty napisane przez KptAnt