Ja bym zostawił Boukhariego jako taką maskotkę, np. awansowałbym go na smoka wawelskiego

!
Wzmocnienia są potrzebne i to bardzo duże, wygraliśmy tą ligę troszkę dzięki szczęsciu, złej formie reszty.
Nie mamy niestety zespołu na LM trzeba to trzeźwo przyznać.
Nie zdobędziemy LM z Kirmem i niepewnym Genkovem, chociaż ostatnio pokazuje dobrą formę ale tak szczerze to do formy Pawła Brożka mu dużo brakuje, trzeba to jasno powiedzieć, Genkov jest solidny ale to nie jest napastnik na 20 bramek na sezon, no chyba ze nie pokazał jeszcze wszystkich swoich atutów.
Kirm pokazuje, że gdy drużyna dobrze gra to jego braki w grze 1 na 1 są zmarginalizowane, ale trzeba też przyznać że gdy on będzie grał na lewej stronie to LM nie będzie, potrzebni zawodnicy tacy jak Traore z Lechii zamiast niego.
Paljic też nic konkretnego nie pokazuje, tutaj musowo wzmocnienie.
Nie wiem jak z kasą ale musimy przyznać, że w lecie musimy wydać z 2-3 mln euro na transfery.
Chavez 600 tys. euro, Cikos 500 tys. euro = 1 mln euro na zawodników obecnych
i kolejne ok. 2 mln euro na nowych.