Nie rozumiem o co wam chodzi z tą pomocą dla naszych braci. Przecież ani Legia, ani Polonia, ani tym bardziej Zagłębie im zagrozić nie mogą. Legia już ma puchary zagwarantowane.
Także my już im pomogliśmy. Zwłaszcza Śląskowi. Teraz od nich tylko zależy, czy znajdą się w pucharach. Trzymajmy za nich kciuki
Edit: Sorry. Z Polonią trzeba wygrać
