Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12784
Stary 15.05.2011, 17:34
Nie rozumiem o co wam chodzi z tą pomocą dla naszych braci. Przecież ani Legia, ani Polonia, ani tym bardziej Zagłębie im zagrozić nie mogą. Legia już ma puchary zagwarantowane.
Także my już im pomogliśmy. Zwłaszcza Śląskowi. Teraz od nich tylko zależy, czy znajdą się w pucharach. Trzymajmy za nich kciuki

Edit: Sorry. Z Polonią trzeba wygrać
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 15.05.2011 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując