|
Dokładnie jeden,że możemy testować chłopaków z MESY od czasu do czasu to przede wszystkim wiemy odpowiednio wcześniej na czym stoimy.Mamy 2 tygodnie więcej czasu na przygotowanie transferów i jak tylko Boguś zdecyduję,że walczymy na całego o LM to jestem o niowych zawodników spokojny. Stan + Maaskant wiedzą co robią i liczę że powalczymy w eliminacjach.
Boukhari,Żurawski,Branco,Rios,Siva-out
Cikos,Chavez-do wykupienia
|