Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 15.05.2011, 16:34
Przed chwilką wróciłem z stadionu i po prostu nie wiem co napisać. Napiszę więc JEST JEST JEST!!! Mam pytanie do tych co nie byli jak prezentował się doping w telewizji?
Odpowiedz cytując