Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 15.05.2011, 16:34
Dziękuję za Mistrza !!

Była nerwówka...mecz przed TV, ale na stojąco
Ocenę piłkarzy z racji wyniku na razie sobie daruje. Bardzo przyjemnie oglądało się ich wspólną radość z kibicami.
Cygaro zwycięstwa dla trenera zasłużone
What's new?

Odpowiedz cytując