Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12779
Stary 15.05.2011, 16:18
kreseq napisał(a):Wyświetl post
.

Coz, gratuluje MP i licze ze jak to bylo kilka razy Wisla Mistrzem=wpiernicz w Warszawie
A wy sie cieszcie ze do Warszawy nie pojada sympatycy Wisły ,bo szydery a pro po tego kto jest Mistrzem Polski byscie chyba nie przezyli..
Odpowiedz cytując