Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
12779
15.05.2011, 16:18
kreseq
napisał(a):
.
Coz, gratuluje MP i licze ze jak to bylo kilka razy Wisla Mistrzem=wpiernicz w Warszawie
A wy sie cieszcie ze do Warszawy nie pojada sympatycy Wisły ,bo szydery a pro po tego kto jest Mistrzem Polski byscie chyba nie przezyli..
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82