kreseq napisał(a):

Bedziemy miec wiec Legie i Wisle w pucharach, ciekawe kto bardziej sie skompromituje ( Stawiam na Nas bo bedziemy grac pewnie z 2 mecze a Wisla pewnie 4 ).
|
To jest matematycznie niemożliwe

Albo 2 albo 6 albo 12 albo 14 albo 16... dobra, bez przesady
