Ktos w koncu musial w tym roku tego mistrza zdobyc

Skoro juz Wisla miala wygrac to lepiej ze w Krakowie a nie u Nas
Bedziemy miec wiec Legie i Wisle w pucharach, ciekawe kto bardziej sie skompromituje

( Stawiam na Nas bo bedziemy grac pewnie z 2 mecze a Wisla pewnie 4 ).
Nadal uwazam ze Cracovia sie utrzyma, Arka i Polonia graja jeszcze gorzej.
Coz, gratuluje MP i licze ze jak to bylo kilka razy Wisla Mistrzem=wpiernicz w Warszawie
