Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12777
Stary 15.05.2011, 16:13
Ktos w koncu musial w tym roku tego mistrza zdobyc Skoro juz Wisla miala wygrac to lepiej ze w Krakowie a nie u Nas

Bedziemy miec wiec Legie i Wisle w pucharach, ciekawe kto bardziej sie skompromituje ( Stawiam na Nas bo bedziemy grac pewnie z 2 mecze a Wisla pewnie 4 ).

Nadal uwazam ze Cracovia sie utrzyma, Arka i Polonia graja jeszcze gorzej.

Coz, gratuluje MP i licze ze jak to bylo kilka razy Wisla Mistrzem=wpiernicz w Warszawie


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując