|
No i się popłakałem przed telewizorem. Po pierwsze przez to że nie mogłem jechać na mecz, po drugie że zapewniliśmy sobie tytuł dzisiaj, a po trzecie że nasi wspaniali, niesamowici, ZAJEBIŚCI kibice pokazali że Wisła to jedność. I za to wszystko im dziękuje, bo czegoś takiego dawno nie przeżyłem. WIELKIE DZIĘKI DLA PIŁKARZY I KIBICÓW ZA WYGRANĄ NAD PARCHATYMI!!!!
|