Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 15.05.2011, 16:06
No i się popłakałem przed telewizorem. Po pierwsze przez to że nie mogłem jechać na mecz, po drugie że zapewniliśmy sobie tytuł dzisiaj, a po trzecie że nasi wspaniali, niesamowici, ZAJEBIŚCI kibice pokazali że Wisła to jedność. I za to wszystko im dziękuje, bo czegoś takiego dawno nie przeżyłem. WIELKIE DZIĘKI DLA PIŁKARZY I KIBICÓW ZA WYGRANĄ NAD PARCHATYMI!!!!
Odpowiedz cytując