Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
a11
Member
Od: 12.2008
Offline
#
21933
15.05.2011, 13:00
takie dość specjalistyczne pytanie, ale może ktoś będzie wiedział
czy da się zrobić Rachunek Przepływów Pieniężnych na podstawie Bilansu i Rachunku Zysków i strat?
a11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a11
Znajdź inne posty napisane przez a11