|
Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu Obraniak będzie grał w innym klubie. Niekoniecznie musi to być mistrz Francji, ale niech się chłopak przygotuje dobrze do EURO 2012 grajac w pierwszym składzie, bo to nie jest zły piłkarz, a na pewno naszej kadrze się przyda.
|