Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6127
Stary 15.05.2011, 12:29
Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu Obraniak będzie grał w innym klubie. Niekoniecznie musi to być mistrz Francji, ale niech się chłopak przygotuje dobrze do EURO 2012 grajac w pierwszym składzie, bo to nie jest zły piłkarz, a na pewno naszej kadrze się przyda.
Odpowiedz cytując