Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3458
Stary 15.05.2011, 12:17
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
"-Tusk! - Co? - Ty ....o ?" - to byla ta modlitwa ? no bardzo po chrześcijańsku
sorry ale dla mnie są rzeczy, którymi nie powinno się grać w tym konflikicie - minus dla Lechii za ten transparent w ogóle
Pozostawmy cenzurę na stadionach. Pozostawmy cenzurę! Rozgranicz spontaniczne okrzyki z przeciwległego sektora (słuszne) z przygotowanym (słusznie) transparentem. Nie zdziwię się, jeżeli następnym stadionem do odstrzału będzie stadion Lechii, wszak były i niedozwolone transparenty i antyrządowe okrzyki. Kto wie.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując