dynek.pl napisał(a):

"-Tusk! - Co? - Ty ....o ?" - to byla ta modlitwa ? no bardzo po chrześcijańsku
sorry ale dla mnie są rzeczy, którymi nie powinno się grać w tym konflikicie - minus dla Lechii za ten transparent w ogóle
|
Pozostawmy cenzurę na stadionach. Pozostawmy cenzurę! Rozgranicz spontaniczne okrzyki z przeciwległego sektora (słuszne) z przygotowanym (słusznie) transparentem. Nie zdziwię się, jeżeli następnym stadionem do odstrzału będzie stadion Lechii, wszak były i niedozwolone transparenty i antyrządowe okrzyki. Kto wie.